لوگو کاریابی بین المللی ورسک

ورسک جاب پلی به سوی آینده رویایی

یافتن کار رویایی شما در کانادا یا آلمان همان‌ چیزیست که ما در آن تخصص داریم. سالها تجربه کاریابی در این دو کشور و کسب نتایج موفقیت‌آمیز، ما را بر آن داشت که اینبار برای هموطنان مقیم ایران که  به دنبال شغل ایده‌آل خود در آن سوی مرزها هستند اقدام به ارائه خدمات کاریابی کنیم تا آنها نیز بتوانند با خیال آسوده، آینده‌ای بهتر را برای خود و خانواده و فرزندانشان رقم بزنند.

خدمات کاریابی در کانادا و آلمان

در ورسک جاب علاوه بر اینکه شما را از پیش‌نیازهای اساسی کار در خارج آگاه میسازیم شما را در امر جمع‌آوری هرچه بهتر مدارک یاری می‌کنیم و در صورت نیاز ترجمه و ممهور کردن آنها را نیز برعهده می‌گیریم تا شما با خیال آسوده به برنامه‌ریزی دیگر مسائل مربوط به کار در خارج بپردازید.

ما در ورسک جاب علاوه برپیدا کردن شغل مناسب با شرایط شما با ارائه خدمات مشاوره‌ای در زمینه کاریابی شما را برای داشتن کاری بهتر و ایده آل راهنمایی میکنیم.

همانطور که میدانید قوانین کشورها برای اعطای موقعیت‌های شغلی به شهروندان دیگر کشورهای دنیا به شکل سختگیرانه ای در حال تغییر است.

آگاهی هر چه بیشتر از این قوانین راه شما را برای کار کردن در شغل رویائیتان هموارتر میکند. نیاز به توضیح نیست که مشاوره با افراد کارآزموده و با تجربه در این مسیر تا چه اندازه موثر خواهد بود.

شما میتوانید برای شروع یک زندگی هیجان انگیز  به تجارب ما اعتماد کنید. تنها کافی است تا فرم رو به را پر کنید و رزومه خود را آپلود کنید تا مشاوران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

همچنین اگر میخواهید از مشاوره تلفنی و رایگان وکلا و کارشناسان ما بهره‌مند گردید تنها کافی است تا بخش تماس با ما را مطالعه فرمائید.



ارزیابی شرایط و یافتن کار مناسب شما